Aktualności

19 kwiecień 2018

Apotex Polska z prestiżową nagrodą. To jedno z najlepszych miejsc pracy.

27 marca kanadyjska firma Apotex otrzymała prestiżowy tytuł Great Place To Work®, przyznawany najlepszym pracodawcom w 50 krajach na całym świecie.

22 czerwiec 2014

Apotex Cup

W dniach 23-25 maja na wodach jeziora Turawskiego odbyły się regaty żeglarskie APOTEX CUP. W regatach wzięły udział jachty klasy Delphia 24 One Design. Impreza ta jest jedną z ośmiu które składają się na cykl nazywany Pucharem Polski klasy Delphia OD, tym roku rozgrywany po raz dziewiąty.

22 listopad 2013

Firma Apotex postanowila wyslac najpotrzebniejsze antybiotyki i srodki przeciwbólowe na Filipiny

Firma Apotex, wspólpracujac z organizacja pozarzadowa „Plan Canada", postanowila wyslac najpotrzebniejsze antybiotyki i srodki przeciwbólowe na Filipiny, aby pomóc tysiacom ludzi dotknietym przez tajfun. Transport wyruszyl w listopadzie 2013 r. Apotex wyslal równiez leki do mobilnego szpitala Czerwonego Krzyza.

9 stycznia 2012

Cel 2012 - Z Apotex-u do Londynu

Dzięki sponsorom takim jak Apotex INC. niepełnosprawni zawodnicy Klubu IKS „Smok" Lotos Apotex Orneta w 2011r uczestniczył w blisko 30-stu imprezach sportowych m.in. Mistrzostwa Polski, Świata, Pucharze Świata... aż wreszcie uzyskując akredytacje uczestnictwa w tegorocznych Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie 2012!

20 wrzesień 2010

Medalowy bank rozbity

Medalowy bank – rozbity. Jedenaście medali Mistrzostw Polski i dwukrotnie czwarte miejsce podczas Mistrzostw Świata Moniki Pudlis to tylko namiastka wygranych podczas tegorocznego sezonu niepełnosprawnych sportowców – trzeciego teamu Apotex-u! Lekkoatletyczny sezon wciąż jeszcze trwa, a worek medalowy pęka w szwach. Ciągle głośno jest o zawodnikach IKS „SMOK" LOTOS APOTEX Orneta w Polsce, a za sprawą Moniki Pudlis i na świecie.

05 maja 2010

Apotex dla niepełnosprawnych sportowców

Od marca br. obok Żeglarzy (Apotex Sailing Team) oraz Piłkarzy nożnych ( Apotex Football Team) nasza firma rozpoczęła współpracę z niepełnosprawnymi sportowcami. 19-stu lekkoatletów reprezentujących Integracyjny Klub Sportowy „SMOK LOTOS" z Ornety głównie jeździ na wózkach sportowych i biega. Mimo swych fizycznych ograniczeń rozwijają i propagują inicjatywy, postawy i działania sprzyjające rozwojowi sportu i rekreacji osób niepełnosprawnych.

30 września 2008

5 lat Apotex Sailing Team

Współpraca załogi Włodzimierza Radwanickiego i firmy Apotex datuje się od 2003 roku. Załoga w składzie: Sternik: Włodzimierz Radwaniecki jest absolwentem AWF Gdańsk na wydziale trenerskim, kierunek żeglarstwo. Wieloletni reprezentant Polski w olimpijskiej klasie Finn, Mistrz Polski z 1991 r, wicemistrz Finlandii z 1988, wicemistrz Polski, to tylko najważniejsze osiągnięcia w klasie Finn. Piotr Kucharski i Maciej Felski od wielu lat startują wspólnie jako załoga, najpierw w klasie Omega, obecnie w klasie Skippi650, zdobywając w tym czasie medale wszystkich możliwych kolorów.